Puslepõrand – see on imelihtne!

Megalock nagu Puslepõrand – see on imelihtne!

Isetegemise (do it yourself, DIY) üha kasvav populaarsus innustab meid looma kodukujundusesemeid ja isegi mööblit.

Miks ei võiks me sellisel juhul ka põrandat ise panna?

Lukustussüsteemiga Megaloc on see imelihtne!

Laminaatparketi liimivaba paigaldamine

Laminaatparketi liimivaba paigaldamine on võrreldav pusle kokkupanekuga. Kokkuvõtlikult näeb see välja nii: te teete lahti karbi, mis sisaldab palju elemente, panete need omavahel kokku ja ühendate ühtseks tervikuks. Tegelikkuses võib põranda iseseisev paigaldamine tunduda keerulise ülesandena, kuid tänu nüüdisaegsetele lahendustele on see töö lihtne ja meeldiv. Lisaks säästate sel viisil raha. Kokkuvõttes pakub see palju rõõmu ja annab efektse tulemuse – just nagu pusle kokkupanek. Miks mitte seda teha kogu perega.

Funktsionaalse lahenduse tuum on süsteem Megaloc, mis põhineb paneeli lühemas servas asuval turvalisel lukustusel. Olles veendunud, et põranda aluspind on ühtlane (ebatasasused 1m kohta mitte üle 2mm), katke see ehituskile 0,2mm ja alusvaibaga, et tagada parem heliisolatsioon. Soovitav kasutada XPS alusvaipa kas 2 või 3mm paksust. Seejärel paigaldage pikisuunas põranda esimene rida, asetades laudade lühemad servad üksteise vastu. Iseloomulik klõpsatus annab teada, et plaadid on edukalt ühendatud. Sel moel paigaldatud põrand on kohe kasutamiseks valmis.

Ettevõtte Classen GmbH patenteeritud süsteemi Megaloc leidlikkus seisneb selle lihtsuses.

Põranda paigaldamine hõlmab tegelikult vaid kolme sammu:

  1. Laua paika paigaldamine;
  2. Langetamine;
  3. luku sulgemine.

Tulemus on ideaalselt paigaldatud põrand ilma asjatundjate abita. Veelgi enam – kui põrandakate ära tüütab või tahate selle lihtsalt välja vahetada, siis saate põranda igal ajal lahti võtta.

Tulemus on ideaalselt paigaldatud põrand ilma asjatundjate abita. Veelgi enam – kui põrandakate ära tüütab või tahate selle lihtsalt välja vahetada, siis saate põranda igal ajal lahti võtta.

Megaloc tagab kõrgetasemelise stabiilsuse laminaatpõranda liitekohtades. Paneelid ei tule liitekohtadest lahti ka kõige nõudlikumate kasutustingimuste korral. Pealegi saate Classeni süsteemi Megaloc ruumi remondi või ümberehituse ajaks lihtsasti lahti võtta.

Lisaks on Classeni kõik laminaatide servad nii pikemad kui lühemad, töödeldud tehnilise parafiiniga mis muudab neid niiskuskindlamaks.

Kasutamine vesipõrandakütte puhul igati lubatud ja soovitatud temperatuur ei tohik tõusta üle 27C. Elektriküttega põrandale ei soovitata  paigaldad, sest tugev kütteallikas soojendab põranda aluspinna kiiresti.

Kõik Classeni laminaatpõrandate kollektsioonid alates paksusest 8mm ja paksemad, hõlmavad lukustussüsteemi Megaloc. Pakend sisaldab paigaldusjuhendit, milles on selgitatud kõiki kokkupaneku etappe. Saadaval on ka videojuhend.

Lukustussüsteem Megaloc muudab laminaatpõranda paigaldamise lihtsaks ja kolm korda kiiremaks!