3 korrus
Avatud
E-R 6.30-23.00
L-P 9.00-21.00
Alates 11.03.21 ajutiselt suletud

MyFitness on Baltikumi suurim spordiklubide kett, opereerides värskelt avatud MyFitness Järvega koos 21 klubi Eestis, 13 klubi Lätis ja 1 klubi Leedus. Meie klubides toimub üle 4 500 rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 85 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud treenijatele, lastele, noortele kui ka eakatele. Stiilidest on esindatud nii rahulikud-lõõgastavad body & mind treeningud, jõulisemad treeningud edasijõudnutele kui ka tantsulised treeningud.

Kõik MyFitnessi klubid on avatud 7 päeva nädalas, nii et trenni saad teha täpselt endale sobival päeval! MyFitness spordiklubidest leiad alati oma ala parimad treenerid, kõrge kvaliteediga, kaasaegsed ning maailmatasemel jõusaaliseadmed. Treeningud tunduvad tihtipeale raskemad, kui need tegelikult on ja inimesed võimekamad kui nad ise algselt usuvad. Kõige olulisem on lihtsalt ennast kokku võtta ja alustada! Parima tulemuse saavutamiseks saad tuge personaaltreenerite ning muude konsultatsioonide ja testide näol.

MyFitnessi Plusspakett võimaldab Sul külastada kõiki MyFitnessi klubisid, nii et saad treenida nii kodu, kooli või töökoha lähedal – täpselt nii nagu Sul kõige mugavam on! Üks klubikaart avab 21 spordiklubi uksed!

MyFitnessis puuduvad siduvad aastased lepingud – see tähendab seda, et spordiklubiga liitudes ei pea Sa andma lubadust, et treenid terve aasta. MyFitnessis saad treenida täpselt nii kaua kui soovid!

Kogu täpsema info treeningute ja tunniplaani kohta leiate MyFitnessi veebilehelt.